Sen Çal Kapımı 33.Bölüm 3. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 33.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/m67hd

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda ve Serkan masum bir uykunun kollarındayken, Selin ve Deniz’e yakalanırlar. Selin’in ne olursa olsun Serkan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Serkan o geceden sonra Eda ile ilgili duygularını sorgulamaya başlar. Eda ise, her şeye rağmen aşkı için pes etmeyip oyuna devam eder. Serkan, Eda’ya giden kalbine güvenmeyi seçip aklındaki sorularla ona gitmeye karar verir. Peki bu gidiş Serkan’a Eda’yı hatırlatacak mıdır?

5 Yorum Var

 1. sermin

  27 Şubat 2021 - 11:02

  Bence aklı basina gelmeyecek ve hâla Edayi red edicek bence de Eda biraz Italya ya gitsin hepsini bıraksin gitsin onsuz olsun birazda bence de

 2. Anonim

  25 Şubat 2021 - 11:11

  Hadi Eda beni sevmiyorsan elveda moduna gir. Başlangıçtaki güçlü tuttuğunu koparan kız geri dönsün. Serkan yardım etti diye yelkenleri suya indirip ona sarılıveren Eda değil. İş yerinde Serkan Eda yokmuş gibi davranıyor. Kız ne yapsa olmuyor. Eda’nın bitirilecek bir üniversitesi var. Basıp İtalya’ya gitsin. Ne Serkan ne Deniz her şeyi arkada bırakıp yallah!!! Alın size uzatma.

 3. Anonim

  24 Şubat 2021 - 18:34

  İçimden bir ses Eda bu öpme sonrası asansör sahnesindeki gibi Serkan’a tokadı patlatacak diyor. Seninle geçmişim yok geleceğim de olamaz diyen bir adam sonuçta. Eda Serkan’ı oyalayabilir, birlikteliği kabul etmeyebilir ve Deniz ile evlenmek üzere masaya oturunca Serkan’ın kendine aşık olduğunu anlayıp o da nasıl olacaksa hayır yapamam der ve böylece 2-3 bölüm geçer. Yok eğer Eda ile birlikte olurlarsa 2-3 bölümü yemiş olurlar o zaman uzattıkça uzatma operasyonu nasıl olur??? Adam aslında Eda’ya bilerek odun gibi davranmıyor zaten öyle. Eda onu yontarak şekillendirmişti ve duygusal duyarlı kırılgan hali çok daha iyiydi. O kadar uzattılar ki basit mantıkla düşünemiyorum.

 4. Sema

  24 Şubat 2021 - 13:06

  Bence hafızası hiç geri gelmesin çekilmez ayol bu tipler. Küccük dağları ben yarattim havasında gezinen güccük insanlar…

 5. Jenibeans!

  23 Şubat 2021 - 22:38

  Ne olur artık bitsin bu hafıza sacmaligi; Insallah bu bolumun sonunda akli basına gelir.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. E-posta hesabınız gizli tutulacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.