Sen Çal Kapımı 32.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 32.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0d2ck

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yeniden aşık olacak mı?

8 Yorum Var

 1. Dgul

  15 Şubat 2021 - 21:15

  Dizide, Ceren avukat değil mi?.. O tür bir hastalık sahibi olan avukat olabilir mi?.. Bu bir film ama yakıştıramadım.. Diğer taraftan dizi güzel ilerliyor. Tüm ekibe tebrikler 🍀🍀🍀

 2. İpek

  14 Şubat 2021 - 16:00

  Evet Serkan bulunmaz bir hint kumaşı rolünü çok iyi oynuyor süper bir karakter yansıyor bence o yüzden katılmıyorum buradaki yorumlara hiç sıkıcı bir dizi değil tabiii uzatacaklar tebrik ederim böyle devam

 3. Anonim

  14 Şubat 2021 - 10:05

  Seyrederken daha doğrusu seyretmeye çalışırken bir şeyi farkettim. Bu Selin karakteri nasıl zavallı bir şey? Birbirlerine bakışlarını görüp yan tarafta yılık bir tebessümle hayatına devam ediyor. Eda’yı takip ediyor. Bu entrikacı takımına Ceren’i ve Deniz’i de dahil edecekler sanki. Sinirlerimizle oynayacaklar çünkü bulabildikleri tek uzatma yolu bu. Bize bu aşk çok büyük bir şey olmaz demeye çalışıyorlar da yöntemleri yanlış. Bir tek şeyi beğendim Serkan Eda’yı hatırlamadan ona yeniden aşık olacak. Merakla reyting sonuçlarını bekliyorum çünkü çok sıkıcı bir bölümdü. Bu arada sanıyorum üçüncü senarist grubu olaya dahil oldu. Hayal gücü buradan öteye gidemeyince ve konu uzatma olunca değiştir de değiştir durumu. Bence dişimizi biraz daha sıkarsak mutlu sona ulaşacağız😀

 4. Sema

  14 Şubat 2021 - 08:46

  Kavak yellerine iyice bağlamışlar, bide serkan bolati ölümcül hasta yapın. Ondan edaya uzak duruyormuş aslında. Yoksa başka türlü her halti hatırlayıp bi eda’yı unuttuysa var ya peri padişahının oğlu olsa vızz gelir tırıs gider. Anam o ne kasıntı o ne kibir uyyy sinir hastası eder bu tipler, bulunmaz hint kumaşı. Bi reklam arası baktım yok bi dahaki bölüm de sek sek oynayın.

 5. Yildiz

  14 Şubat 2021 - 08:36

  Dizimizi bitirmeyin serkan selini terk etsin bebek olsun daha konu çok

 6. Emoş

  14 Şubat 2021 - 00:39

  Evet çok haklısınız nerde o romantik aşk iyice entrikaya bağladılar

 7. Cocuk

  13 Şubat 2021 - 23:12

  Ne zaman bitecek cocuk dizisi

 8. Huzursuz

  13 Şubat 2021 - 23:07

  Daha fazla sıkıcı bir bölüm olamazdı… Bir umut hatırlayacak diye izledimm sonu yine hüsran yeni fragmana sevinemiyorum bile saçmalıklar zincirlemesi devam eder kesin.
  Umarım toparlarlar yoksa izlenmeye değer sahne kalmadı.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. E-posta hesabınız gizli tutulacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.