Sen Çal Kapımı 32.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 32.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/hmtik

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yeniden aşık olacak mı?

1 Yorum Var

  1. Anonim

    18 Şubat 2021 - 22:15

    Hah tencere kapak! Selin ve Deniz. Bu arada ya Serkan’ın hafızasını getirin ya da Eda’ya aşık edin ve artık bir şeyleri netleştirin lütfen. Herkes ne yaptığını bilmez vaziyette dolanıyor. Karakterlerin içi boşaltılmış gibi. Serkan Selin’e kendini teslim etmiş, Eda o başlangıçtaki güçlü ne istediğini bilen kadın olmaktan çıkıp hafif şımarık yüzeysel bir tip. Görünen o ki bu hafıza kaybını hikayeyi yeniden yazıp zaman kazanmak için doğru bir şekilde kullanamadılar. Okuduğum eleştirilerde kimi dizi sezon finali yapıp Haziran’da tekrar başlayacak diyor kimi devam diyor. Reytingler yerinde durdukça yapımcı böyle gider herhalde ama acil müdahale şart! Konu yok.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. E-posta hesabınız gizli tutulacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.