Sen Çal Kapımı 30.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 30.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/uastg

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Serkan’ın açıklaması herkes için büyük bir şok olmuştur, özellikle Eda için… Aylardır aşkına tutunan Eda bu gelişme karşısında kararını tekrar gözden geçirir. Eda’nın en fazla desteğe ihtiyacı duyduğu bu günlerde Deniz yine yanında olacaktır.

Serkan hatırlamadığı o bir yılda olup bitenleri anlamlandırmaya çalışırken Eda’yı da merak etmeye başlayacaktır.

Ayfer ve Alex ilişkilerini açıklama konusunda kararsızdır.

Selin’in gelişi sadece Eda’yı değil Ceren’i de huzursuz etmiştir. Melo arkadaşlarına destek olmak için elinden geleni yapar ama bu çabasının yetersiz kaldığı durumlar olacaktır.

Bütün bu olayların sonucunda Eda’nın yalnızca Serkan’la değil arkadaşlarıyla olan ilişkisi de ciddi bir sınav geçirecektir.

6 Yorum Var

 1. Anonim

  6 Şubat 2021 - 16:18

  Bu akşamın dizilerinin fragmanlarına baktım. Aman yarabbi!! Bu Gönül Dağı reyting denen şey nereden geliyorsa TRT bu diziye bir hoşluk yapıyor herhalde. Kesinlikle ve kesinlikle AB grubu seyircisinin hayatta seyretmeyeceği türden dizi. SÇK Eda’nın Deniz’i koluna takıp bana evlenme teklifi etti durumunu bir oyun olarak düşünmek istiyorum. Yorumları okudum ve hiç uzatmadan Serkan’ın Selin’in nasıl bir beyin yıkama işi yaptığını ve gerçekleri anlatmadığını anlaması lazım. Aşkım aşkım dedikçe sinirim atıyor. Savaşçı ile yer değiştirmesi konusunu duyan var mı? Dizi devam ediyor mu bitiyor mu? Birde Aydan Selin Selin dedi sonra Eda’yı çok sevdi artık bunu kanıtlama zamanı. Karakterlerin inandırıcılığı yok.

 2. Anonim

  5 Şubat 2021 - 22:27

  Serkan aşkının arkasında durmayan bir adam değil ki nasıl bir yorum bu böyle bulunmaz hint kumaşıda değil Serkan’ın tuzu kuru yorumuda yersiz olmuş

 3. Anonim

  5 Şubat 2021 - 19:49

  Şimdi anladım Selin kendi eşyalarını Serkan’ın evine yerleştirtiyor galiba. Eda bunları bulunca aşağıya Serkan’ın kafasına atıyor. O da kendi eşyalarını Selin bulsun diye Serkan’ın yatak odasına koymuştu. Ah bu senaryo yazamayanlar ne enteresan bir konu bulmuşlar. Diyorlar ki Savaşçı başlayınca bu dizi bitecek bizde elimizden geleni yapalım. Aslında geçen bölüm garip bir şekilde reytingler bi tık yükseldi sanki ama neyse bekleyelim görelim.

 4. zara

  5 Şubat 2021 - 14:21

  Yalnız Cerene ne oluyor Feritle degil miydi? Şimdi Denize mi döndü? Yuuuuuh

 5. Gercek

  5 Şubat 2021 - 14:19

  Tamamen başa dönmüşler Selinin hazırladıgı tuzak Edanin eşyalarını Serkanin evine yerleştirmesi gibi yani sil baştan. Yalnız bu olaylarda kızlar niye paralaniyor acaba? Serkanin tuzu kuru once de mutluydu simdi de mutlu ona birsey oldugu yok .Kızlar kendinizi parçalamayın Serkan bulunmaz hint kumaşı değil yapmayın yaaaa ikiniz de terk edin o adami aşkının arkasında duramayan bir erkek erkek değil bence boş verin ikiniz de güle güle degin bence öyle ortada kalsın

 6. Anonim

  4 Şubat 2021 - 21:56

  Beni bu fragmanda Selin’in duvarın arkasından verdiği talimat bitirdi. Yeter artık bu tür oyunlar yeter! Tamam senaryo sil baştan bari bunu mantıklı yapın. İlk defa Selin’in çevirdiği dolap Eda’nın işine yarasın mesela. Çok mu zor? Zaman dolduramıyorsanız şu büro ahalisine adam gibi sahneler yazın. Tam boş yapıyorlar. Birileri yazmıştı kimse Selin’e tepki vermedi diye. Kadın hafızasını kaybetmiş bir adamı parmağında oynatıyor. Bu bölümden sonra herkesin -özellikle Aydan’ın- Serkan’a Eda’yı, onun nasıl bir insan olduğunu anlatmasını istiyorum. Anlaşılan Serkan nikah masasında uyanacak sonra koşturup duracak Eda’nın peşinden… Bu Selin nikah masasında terkedilmelere doyamadı ama müstahak. Bu arada Ceren Ferit’i boşlayıp Deniz’e mi yürüyor anlamadım?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. E-posta hesabınız gizli tutulacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.