Sen Çal Kapımı 29.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 29.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/j5mug

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Serkan’ın uçağı İtalya’ya iş için giderken kaybolur. Eda gelinliği içinde perişan bir halde yere yığılır. Düğün için toplanmış olan herkes şaşkınlık ve korku içindedir. Uçağın düştüğü kesinleşir ama Serkan ortada yoktur.

Kaza sonrası Eda için Serkan’dan iyi haber bekleyerek geçen acı dolu günler başlar. Serkan’ın kaybı herkesin hayatında derin yaralar açmıştır. Onun yokluğunda Eda, Serkan’ın arkadaşları ve Aydan da merak ve acı içindedir. Birbirlerine destek olarak hem özel hayatlarını sürdürmeye hem de Artlife Mimarlık’taki işleri aksatmadan sürdürmeye çalışırlar.

Sonunda Serkan geri döner. Hem de yanında tanıdık biriyle. Sağlığı yerindedir ama geçen süre içinde hayatında çok şey değişmiştir. Bu değişimler Eda’yı derinden sarsar. İnsanlar şaşkınlık içindeyken Eda bu değişim karşısında direnç göstermeye kararlıdır.

5 Yorum Var

 1. Anonim

  25 Ocak 2021 - 14:26

  yalnız aşk sahneleri olmuyor fazla çocuklar izliyor yarı çıplak ve hep öpüşmeye meyilli

 2. zara

  25 Ocak 2021 - 11:41

  Bence de yorumlara baktim gercekten Kerem Bursin veya Hande Ercel diziden ayrilirsa dizi biter o zaman zorlamayin artik deriz yazık gercekten yazik bu kadar uyumlu çift yakalamışsınız senaryo yüzunden devam ettiremiyorsunuz yazık diyorum.

 3. sermin

  24 Ocak 2021 - 19:58

  Kesinlikle seyretmem eger Kerem Bursin ayrildiysa benim için dizi bitmiştir olmaz öyle hic olmaz senaristler oyuncular giderse yerine gelenlerle bu dizi gitmez cok sevmeme ragmen asla seyretmem

 4. Gercek

  24 Ocak 2021 - 15:08

  Bu bölüm güzeldi bence Serkan donecek donmezse zaten dizi biter Eda veya Serkan diziden ayrılırsa dizi biter arkadaşlar kimse seyretmez . Hatırlar mısınız Adını Feriha Koydum dizisin de Hazal kaya ayrilmisti ölup .Diziye devam ettiler ama tutmadi .Zaten insanlar seyrettikleri iki kişiyle izliyor biri gidince dizi biter .Yanlış yaparlar neyse kendileri bilir diziyi Hande ve Kerem götüruyor insanlar onlari seviyor bu kadar.

 5. Anonim

  24 Ocak 2021 - 13:51

  Ne komik!! Serkan ortalarda gözükmezse iki diziyi bir arada götürdüğü için başka bir dizi çekip gelecek demek. Buna inanmakta zorluk çekiyorum. İki dizinin yapımcısı ayrı. Eğer bunun için senaryoyu değiştirdilerse kim izler yahu? Dizi Serkan’lı haliyle 10.sırada tut ki dizide yok artık siz düşünün. Senaryo manevra yaptıkça batıyor. Balca geldi Selin’e benzer entrikacı çıktı çok tepki gördü. Biri yazmıştı o zaman Selin’i niye yolladınız diye. Ne doğru tespit. Babaanne geldi büyük büyük yok prensti yok şuydu yok buydu ve pat diye ortadan toz oldu. Cumartesi bir tane seyredilecek şey yok. Eda’nın çocukluk arkadaşı giriyor sil baştan ve Serkan ne olacak? Kerem Bürsin dönsün 2 bölüm dişini sıksın ve adam gibi bitirsinler olsun bitsin.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.