Sen Çal Kapımı 27.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 27.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 16 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/fs5wb

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda’nın evlilik teklifi karşısında Serkan çok şaşırmış ve mutlu olmuştur. Teklifi kabul etse de hala yapılması gereken bir şey vardır.

Eda ve Serkan’ın evlenmeye karar vermesi arkadaşları arasında coşkuyla karşılanır. Diğer taraftan Aydan ve Ayfer bu kararı şüpheyle karşılarlar. Eda ve Serkan onları nasıl ikna edeceklerini düşünürken Melo bir öneriyle gelir.

Eda’nın cesareti Semiha Hanım’ı bir kez daha şaşırtmıştır. Torununun kendisine ve tehditlerine rağmen aldığı bu karar karşısında Semiha Hanım’ın başka bir planı vardır.

Eda ve Serkan hemen evlilik hazırlıklarına girişirler. İsteme töreni ve kına gecesi bütün karakterlerimiz için zorlayıcı bir süreç olacaktır. Bu birlikteliği istemeyenler için zaman daralmaktadır.

9 Yorum Var

 1. Cesaret

  15 Ocak 2021 - 23:31

  Bu dizi de ne zaman biraz komiklik, mutlu, sevgi sahneleri görsek bayılıyoruz. Ama sizler bize bunları tattırmıyorsunuz. Bizleri üzmeye meraklısınız. Yalnız geçen bölümde bir yemek sahnesi vardı durmadan herkes birbirine bakıyordu, sohbet yok, muhabbet yok. Bari birlikte otursalardı. O kadar saçma o kadar saçmaydı ki inanamadım sahneye bize yok artık dedirtti ama sonra guzel oldu sonraki sahneler harikaydı edanın balcayı evden atması muhteşemdi işte bizler böyle sahneler istiyoruz. süklüm büklüm eda değil

 2. Anonim

  15 Ocak 2021 - 10:07

  Gönül Dağı trt de dizisini tavsiye ederim. Sen Çal Kapımı dizisi baydığı entrikalardan sıkıldığım için izledim. Gayet güzel bir dizi.

 3. yağmur

  14 Ocak 2021 - 21:58

  Bencede Menajerimi ara dizisine gidelim çok beğendim bizim dizimizin tadını kaçırdılar. Hiç birsey anlamıyorlar yapacak bir sey yok bu güzel uyum bu kadar sevilen diziyi yok ettiler. Ellerinize sağlık. Bir dizi nasıl yok edilir .Dizilerin adi bu olmalı YAZIK YAZIK.

 4. Anonim

  14 Ocak 2021 - 18:38

  Tanrım! Biz buradan yazıyoruz yazıyoruz ama bu sağır senaryocular hala Semiha Hanım entrikacılığı yok zaman daralması… Ne diyeyim? Bir kere şaşırtın ve bu bölümde bütün garabet tipleri boşa çıkarın artık. Bu yapımcı şirketi bu işleri çok iyi bilen duayen tipler. Bu kadar naif düşünmelerine ve gerçekten insanları ikna edeceklerine inanıyor olmalarına ben inanamıyorum. Reytingler de bağlamıyor oh ne güzel. En büyük sıkıntı seyredecek alternatifler daha da kötü.

 5. yasemin

  13 Ocak 2021 - 17:26

  Bence de MENAJERIMİ ARA evet dizi olarak çok başarılı. Bir kere klişe şeyler yok bu bir, ikincisi kötülük yapılıyor ama hemen çözüm bulunuyor yani günlerce uzatilmıyor zaten Dicle çok başarılı her karekter güzel ama Dicle ayrı. Diyeceğim şu ki siz bizim sevdiğimiz diziyi mahvediyorsunuz???? Neden??? Aynı kişilere ayni oyunlara tutunuyorsunuz .Siz hâla Babaanne ve Balca karekterlerinde ısrarci misiniz? Dizinin sonu geliyor. Hiç bitmesin diyordum ama aynı şeyleri görmekten sıkıldım. Dön dön bulgur pilavi ayni seyleri yemekten usandik normalde bu bölum harika olacak ama gene kötülük yok artik!!!! Evlenen çifte!!!! Hadi ordan herkes baska diziye gitsin yazik hem de çok yazık. Biz sizlere hiç üşenmeden yazıyoruz ama sizler bizleri hiiiiiiiç sallamıyorsunuz.

 6. mimoza

  13 Ocak 2021 - 13:19

  Gene sinir oldum sinir şu tiplere bu diziye yazık ediyorsunuz gercekten sizlerin yüzünüzden bitecek

 7. Gercek

  13 Ocak 2021 - 13:17

  Büyüyü bozmayın yeter yeter

 8. zara

  13 Ocak 2021 - 13:16

  Bölüm güzel olacak ama babaanne Balca baydi evli insanlara yapılmaz yapmayin allah aşkina BAYILTMAYIN BIZLERI

 9. Anonim

  12 Ocak 2021 - 22:02

  Diziler içinde yaratılan karakterlerin tutarlılığı çok önemli yoksa anlatılan inandırıcı olmuyor. Aydan çok becerikli akıllı bir kadın olarak anlatıldı ama adam peşinde koşan saçma sapan biri oldu. Ben hep babaanneye hop diyenin o olmasını istedim. Babaanne bir garip kadın ve zavallı maşası Balca. Fanlar çıldırıyordur ama senaryo gerçekten sıkıntılı ve nasıl gideceklerini kestiremiyorum. Aydan ve babaanne sahnesini sevdim. Onun babaanneye iyi bir ders vermesi hoş olur sonra zorlama Balca ve Seymen ikilisini alır gider. Devam edecekler mi bilmiyorum reytingler çok düşük. Diziye birileri girecek deniyor ve babaanne evlensinler onlarla ilgili planım var diyor. Tam çorba. Bir yandan aşk ve mutluluk, bir yanda entrikacı grubu bakalım ne olacak sonu…
  Menajerimi ara son zamanlarda karakterlerin işlenişi adına en iyi kotarılmış dizi. Tavsiye ederim

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.