Sen Çal Kapımı 24.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 24.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 26 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/xjh94

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda, ihale konusunda Balca'nın tuzağına düşmedi; ancak gelen gizli ortağın babaannesi Semiha Hanım çıkması, Serkan'ın güvenini sarsar. Serkan derhal şirketten çıkıp gider, Eda peşinden koşup gizli ortağın kimliğini o gün o dakikaya kadar kendisinin de bilmediğini ona anlatmaya çalışır. Serkan dinlemez. Eda'ysa vazgeçmez. Serkan'ın peşinden gider.

Semiha Hanım, Serkan ve Eda'nın yokluğundan istifade, şirkette olağanüstü hal ilan eder. Herkesi çağırdığı toplantıda laf arasında Alptekin Bey'i tehdit ettiğini ve onun da yurt dışına kaçtığını söyleyiverir. Herkesi karşısında hazır ola geçiren bu kadının sıradaki durağı Ayfer ve Eda'nın evidir.

Aydan, Alptekin'den gelen boşanma sözleşmesi karşısında ne yapacağını şaşırmış, o da soluğu Ayfer Hanım'da almıştır. Ayfer, Aydan ve Seyfi'yi annesinin gazabından korumak üzere ayaküstü bir plan kurar ve Aydan'ı komşusu Aysun olarak tanıtır.

Eda, eninde sonunda Serkan'a kendini dinletmenin bir yolunu bulur. İlişkilerinin çok yıprandığı hususunda ikisi de hemfikirdir. Serkan, yeni yıl ile yepyeni bir başlangıç yapmayı ister. Geçmişte bırakmak istediği babaannesi hayatının orta yerine bomba gibi düşen Eda'nınsa yeni başlangıçlarla ilgili soru işaretleri vardır.

Yeni yıl büyüsü Serkan ve Eda'yı sarabilecek mi? Yepyeni başlangıçlar mümkün müdür? Saatler gece 12'yi gösterdiğinde birbirlerine ilişkileri hakkında kararlarını bildirmek üzere sözleşirler.

13 Yorum Var

 1. Anonim

  25 Aralık 2020 - 00:08

  Diziye balca ve babaanne girene kadar tüm dizi karakterleri ne kadar MASUM lardı gerçekten alptekin ve selini çokkk özledimmm

 2. Anonim

  24 Aralık 2020 - 19:54

  Yerli dizi seyretmeye Kiralık Aşk ile başladım. Ondan sonra toplasan 3-4 dizi. Doktorlarla ilgili olan ilgimi çekiyor ama bu ara sıkıntılı bir gidişat ve insan oturup hoş ve boş şeyler seyretmek istiyor. Kiralık Aşk’ta seyirci senaryo yazmaya girişmişti ve bunun sonunda seyirci yazar arasında kurulan ilişki için sosyolojik bir araştırma yapılmıştı. İnsanlar taleplerini yazdı ama senarist inatla kendi yolundan gitti ve reytingler düşe düşe iki bölümde başrolleri evlendirip bitirdiler. Başrol oyuncularındaki kimya çok ender tutuyor. Merak ettiğim bu yapımcı bu işe soyunmuşken bu tarz dizilerin kimler tarafından seyredildiğini neler beklendiğini hiç araştırdı mı? Zannetmiyorum. Komedi komedi değil. Elinde helva yapmak için her şey var ama çorba yapmayı tercih ediyor. Bu yeni giren karakterler bir bölüm sonra olumlu yola girerse bu Balca bu Serkan bana göre değil deyip Seyfi Bey’i kovalarsa, babaanne Eda’dan özür dileyip ona güzel jestler yaparsa vs. vs. devam edebilirler. Hep aynı hep aynı gidişat baydı hakikaten.

 3. Gercek

  24 Aralık 2020 - 09:56

  Senaristler ha gayret güzel çözümler bulursunuz ya onları evlendirin gizlice ve bu mücadeleyi el birliğiyle gizli gizli alt etsinler bakın nasil reyting yapıyor bir fark etseniz bayila bayila onların rezil olmalarini keyifle seyrederiz ama böyle değil nedense yapamiyorsunuz

 4. Anonim

  24 Aralık 2020 - 08:30

  of balca kim ya her dizide olduğu gibi yine kötü kız aralarını bozup yanlış anlaşılmalara neden olucak her zamanki gibi yani biraz renk verin dizi başta güzeldi sonra ** oldu gitti ya

 5. Anonim

  23 Aralık 2020 - 22:46

  Spoiler vermek gibi olmasin ama Balca nin falinda cikan SB Serkan Bolat degil, Seyfi B. olacak. Seyfi nin Balcayi ilk gördügündeki reaksiyonlarina bir bakin.

 6. Anonim

  23 Aralık 2020 - 17:48

  Bu arada mantık hataları biraz abartalım şeklinde. Babaanne süper kadın olarak geliyor Balca’nın Serkan aşkını anlayıveriyor. Koskoca kadın 2 günlük şirket çalışanı Balca ile oyuna başlıyor fragmanda göründüğü gibi yemek yiyor. Balca falcı kız SB hayatının aşkı dediği için Serkan bir anda en sevdiği oluyor ve biz müsamere seyrediyoruz galiba!!!

 7. Anonim

  23 Aralık 2020 - 16:44

  Balca sevdigim adam icinmi dedi pardonda ne zaman sevdin biz kacirdik heralde SENARISTLER birazcik dikkatli olsaniz yeter

 8. Sema

  23 Aralık 2020 - 16:27

  Aslında babaanneyi tam bir doğulu aşiret kadını gibi getireydiniz daha iyiydi. İlla genci yaşlısı bir kalıptan çıkmış gibi olmak zorunda mı. Mesela hem köylü hem dürüst hem de komediye kaçan bir nine ve maceraları daha iyi olurdu. Ama illa kibirli kinci ve şıkıdım şıkıdım giyinecek. Yoksa olmaz… onun için gün gün azalıyor izleyici.

 9. Anonim

  23 Aralık 2020 - 15:36

  Tek bir kurtuluş yolu hemen Aydan ve Ayfer’in huzurunda pat diye evlenmeleri. Bu kadar!!! Babaanne ve Balca saçmalığı için seyircinin yüreği böyle soğur. Kendime stres aramıyorum sayın senarist!!! Al bu 32 tane aynı yazılmış senaryo ötelemesine eklediğin senaryonu kendin seyret. Bir kere yaratıcı olun yaa… Bu yapımcıyı da hakikaten tebrik ediyorum yahu bir bakın reytingler neden düşüyor neden?? Seyirci isteğiyle savaş size max 2-3 bölüm sonra sonu gösterir. Benden söylemesi.

 10. ZUHAL

  23 Aralık 2020 - 15:21

  saçmalardan seçmeler

 11. Uzatmalar

  23 Aralık 2020 - 15:07

  Uzatmalar uzatmalar dön dolaş aynı şey konu dar başroller berbat

 12. Elifimm

  23 Aralık 2020 - 14:43

  Yani bir diziyi izlemeye büyük bir hevesle başlıyoruz, bir kaç bölüm sonra hep aynı senaryo bir kız çıkar Serkan’a kancayı takar, birde babaanne çıktı. galiba senaryo sıkıntısı var, tüm dizilerde hep aynı senaryo. Bu diziyi seyretmeyi ben ve çevrem bırakıyoruz. Tüm güzelliğini kaybetti. Saygılarımla,

 13. Anonim

  23 Aralık 2020 - 13:59

  Pardonda eda imkansizliklar icinde okulunu yarim birakmisken bu babaanne nerdeymis acaba balca sen sirket calisanimisin yoksa es bulmayami geldin KABUS gibi bi fragman

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.