Sen Çal Kapımı 23.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 19 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ng4s0

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Serkan ve Eda aşkının ortasına Balca bir bomba gibi düşer. Yeni PR sorumlusu, Serkan’ın hayatının aşkı olacağını düşündüğünden Serkan’la yakınlaşma fırsatlarını kaçırmamaya çalışır. Hatta özel fırsatlar yaratmaya girişir.

Serkan, Balca’nın kendisiyle ilgilenmediğini, sadece işkolik bir çalışan olduğunu söylese de Eda kızın niyetinin farkına varmıştır. Serkan kıza ilgi göstermese de Balca’nın onun peşinde olduğundan emindir. Serkan da kendi görüşünde ısrar edince iddialaşırlar. Balca’nın Serkan’a ilgisi olup olmadığını anlamak için ikisi de kendince çeşitli yöntemler dener.

Bu arada Eda’nın arkadaşları da boş durmaz ve Balca’nın bir açığını yakalamak için peşine düşer. Melo ve Fifi’nin bu çabaları kendilerine enteresan deneyimler yaşatır.

Şirketin hazırlanmakta olduğu bir ihale için çalışırlarken Balca, Eda’ya sinsi bir tuzak kurar. Eda ise patronunun gizli ortağı için birtakım hazırlıklar yaparken, aslında babaannesi için çalıştığının farkında değildir. Hem ihalenin sonucu hem de aynı gün Eda’nın babaannesinin hayatlarına girişi; Serkan ve Eda için çok büyük sürprizler yaratır.

10 Yorum Var

 1. Lasmaninas

  18 Aralık 2020 - 02:20

  Hani derler ya gelen gideni araştırmış.
  Bu Balca tamda öyle cinsten bişey, keşke Selin kalsaymış arkadaş ne bu iticilik böyle.
  Beni diziden soğutacak.
  Ayrıca birde kadınların böyle yüzsüz, gurursuz yılan gibi gösterilmesinden nefret ediyorum.
  Dünyada böyle kadınların olduğunu düşünmek bile istemiyorum… Allah aşkına şu senarist aklını başına alsın artık oooff içim şişti yemin ederim.

 2. lale

  17 Aralık 2020 - 19:07

  Arkadaşlar bu dizimiz çoooooook güzel lütfen güzel güzel seyredelim kötü yorum yapmayın bu dizi çok güzel hic bitmesin asla tek seyrettigim dizi hastasıyım cumartesini iple çekiyorum

 3. Anonim

  17 Aralık 2020 - 07:55

  Arkadaşlar gayet güzel bir dizi madem sıkılıyosunuz izleyip neden yorum yapıyosunuz ben diziyide ekibide çok seviyorumm . Ayrıca bu bölümde romantik sahneler çok fazla bu durum çok güzel. Hem izlemeden Edanın neden “güveniyo musun ? “Dediğini anlayamayız . Serkanda Edaya güvenir zaten … Bu arada bu dizi umarım çok uzun sürer yakın zamanda final olmaz

 4. Anonim

  16 Aralık 2020 - 20:04

  Kafayı dağıtacak adam gibi dizi olmayınca olanla yetiniyoruz daha doğrusu yetinemiyoruz. Bunları ayırma işi babaanneden alınıp bu itici Balca karakterine yazıldı herhalde. Kız ve arkadaşı ilkokul müsameresi yapar gibi. Hadi aralarındaki güveni boz ne?? Çok haklısınız yazlık senaryonun üstüne ekleme bu kadar oluyor. Bu dizilerin matematiğini çözemedim. Israrla insanların istemediği karakteri getirmek ve günden güne düşen reytinge rağmen ısrarla uzatmak zorunlu herhalde. Bunu yapacaklarına 2-3 bölüm adam gibi birlikte olmalarını gösterip mutlu son yapsalar.

 5. Sema

  16 Aralık 2020 - 18:14

  Yaz dizisi idi ve yaz sonu bitmeliydi, hala aynı yerde tepinip duruyorlar bi ona sözleşme bi buna sözleşme ve eda nın kurulu bebek gibi bayılması da ayrı bir komedi ve serkanin kollarına yakın bayılması da tam bir İLAHI KOMEDYA…

 6. Hayal

  16 Aralık 2020 - 15:32

  Yorumları okudum da arkadaşlar gerçek değil bu… fazla kaptırmayın kendinizi… senaristler sizde baymayın bakın millet gerçeklik duygusunu yitirmiş evde otura otura.

 7. mimoza

  16 Aralık 2020 - 11:27

  Ben Serkanın Edaya güveneceğini düşünüyorum daha once yaşadıklarından dolayı o Balca yere çakılacak zaten mor mor olacak merak etmeyin Serkan aptal değil ya düşünür yoksa salak olmalı

 8. Anonim

  15 Aralık 2020 - 23:17

  serkan ile eda birlikte olunca güzel adı AŞK zaten izleyicide bunu görmek istiyor

 9. Anonim

  15 Aralık 2020 - 22:49

  AŞK eşittir EDSER fragman çok güzellll ancak balcanın heryerde edserle beraber olması bizi sıkarrrrrrr

 10. Anonim

  15 Aralık 2020 - 22:45

  Yahu aynı yemeği devamlı ısıtıp ısıtıp koymayın. Güveniyor musun? Güvenmiyor musun?? Bu ne? Eda kaç kere güven testinden geçti. Serkan koşulsuz güvenmeli. İnandırıcılığı bitti. Uzatmadan bu kızı yollayın gitsin. Dizi böyle uzatılır mı? Hiç mi yaratıcı fikir gelmiyor aklına bu senaristin? Bu Balca gerçekten olmadı. Fox’da başlayacak Son Yaz bu diziyi gönderip yerine mi geliyor?? Bu yapımcı senarist ile biz gidelim diye uğraşıyor zaten

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.