Sen Çal Kapımı 20.Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 20.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 28 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/35lmc

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Serkan, Eda'ya, anne-babasını kaybettiği kazada Alptekin'in de ihmalinin olduğunu anlatır. Bu ağır yük sebebiyle ayrılmıştır Eda'dan... Eda, Alptekin'le yüzleşmeye gider. Taşeron firmanın başındaki kişi cezasını çekmiştir. Peki ya her şeyin asıl sorumlusu?

Öğrendikleriyle ne yapacağını bilmeyen Eda, her şeyi geride bırakıp kızlarla uzaklara gider. Serkan ise bu süre içinde evinden çıkmaz, kimseyle görüşmez, işiyle ilgilenmez. İki âşık, kendi köşelerine çekilir ve ne yapacaklarını düşünürler.

Eda şehre geri döndüğünde, Serkan da bütün gücünü toplayıp evinden çıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Eda, babasının yaptığı hatanın Serkan'ın sorumluluğu olmadığını bilmektedir; ancak konuyla yüzleşmek yerine Eda'yı terk etmeyi tercih etmiştir. Serkan, bir ilişki yürütmeyi bilmiyordur ve öğrenemeyecektir. Eda, Serkan'la iş ilişkisini nasıl yürüteceğine dair bir sözleşme hazırlar ve Serkan okumadan imzalar. Hâl böyleyken devreye Aydan girer. Dernekte yürütülen eğitime muhtaç kız çocuklarına yardım projesine ikisini birden dahil eder. İki âşığı yan yana getirmek, kopmalarını engellemek adına harekete geçer.

11 Yorum Var

 1. Yıldız

  23 Kasım 2020 - 23:16

  Bu dizi erken bitirirse bir daha bu kanalı izlemem, sanki diğer kanalların dizileri çok mu güzel hayır benim tanıdığım herkes bu diziyi izliyor

 2. Anonim

  23 Kasım 2020 - 17:03

  Günün sonunda vıcık vıcık Karadeniz dizisinden başka komedi sınıfındaki bildiğim tek dizi. Hadi senarist! İnsanlar bölümlerle ilgili ne yorum yazıyorlar bir bak. Dediğiniz gibi o ona bu buna ve akıllı eğitimli kızlar sanırsın adamlar için kuyruğa girmiş. Hiç hoş değil. Ben özellikle bu Selin karakterine takıldım. Kadın yerlerde sürünüyor. Adam ben Eda’yı seviyorum diye bağırıyor ve kadın hiç oralarda değil. Yeni bölümde yardım gecesi ve attıra attıra defile yapıyor Selin Hanım. Birinin bu kadına sıkı bir ders vermesi lazım. Gönlümden geçen kişi Aydan Hanım.

 3. Sema

  23 Kasım 2020 - 13:14

  Zorlamayın artık yazın 1. oldu diye artık aynı konuların uzaması insanları sıkıyor, bir yere varın yani, bir de işi gücü eğitimi yerinde çağdaş kızları sanki erkek olsunda çamurdan olsun havasına düşürmeyin. Ne o öyle biri olmadı diğeri. Ahlakı değerleri insani duyguları öl_ dü_re_mez_si_niz. Yok öyle bir yaşam. Bittiyse biter, bi eskiye dönüm olmadı diğerine yanasim… oldu boynuzlar tavana değdi.

 4. YAZ

  23 Kasım 2020 - 13:14

  Lütfen dizimizi bitirmeyin lütfen yemin ederim tv yi sadece bu dizide açıyorum başka zaman asla açmıyorum ve de heyecanla bütün bir hafta onun gününü bekliyorum diğer günlerde de bilgisayardan tekrar tekrar seyrediyorum bu hastalık mı bilmem onun için SAKIN DİZİMİZİ BİTİRMEYİN, GALEYANA GELMEYİN BU DİZİYE DEEEEEEVAAAAAAAAAAAAM

 5. RÜYALAR

  23 Kasım 2020 - 01:46

  Nederseniz diyin AB de 5. sırada hiç bitmesi gereken bir dizi değil yapmayın ne diziler var kaçıncı sırada ama hala oynuyor YAPMAYIN SAKIN YAPMAYIN

 6. Anonim

  22 Kasım 2020 - 15:19

  Senaristin titreyip kendine gelmesi lazım. AB grubu İbo Show seyrediyor!! Total grupta Karadeniz dizisi. Bu ayrılığı çok uzatmadan toparlamalılar. Dizinin çekimleri on numara ama bu dizinin devamı için yeterli değil. Babil gibi bir dizi bittikten sonra millet ne bekliyor anlayabilmiş değilim. Diziye inşallah Mardin aşireti falan girmez. Bu dizide hiç olmaz. Eda’nın halası da çok iyi bir kadın. Eda’nın halası Eda ve Serkan’ın birbirlerini sevdiklerini biliyor. Serkan’ın yüzünü taktığını görüp bu işi henüz kalbinde bitirmediğini söylemişti ve nedenini anlayacak. Serkan’ın mecburen bu ilişkiyi bitirdiğini düşünecek. Aydan çok yumuşadı ve insani yönlerini görmeye başladık. Bu ikisi bir araya gelip bu işi çözebilirler. Çok iyi arabuluculuk sahneleri çıkar. Lütfen bu Selin’i kenara alın artık baydı bıraktı. Nasıl onursuz bir kişilik inanılır gibi değil.

 7. sermin

  22 Kasım 2020 - 08:42

  Bence birlikte olup babaanneyle mücadele etsinler dizimize karışmayın çok güzel

 8. Anonim

  22 Kasım 2020 - 08:13

  Kizlarin giyinip giyinip erkeklerin önünde yürüyüp kendini begendirme cabasini hic begenmedim. Amac ne olursa olsun.

 9. derya

  22 Kasım 2020 - 02:47

  Çok karışık bir dizi. Eda nın kendini beğenmiş itici tavırları canımızı sıkıyor. Orada ondan güzeller de var. Selin çok güzel bilhassa gözleri. Eda kaprisli biri.

 10. GERÇEK

  21 Kasım 2020 - 22:22

  Hayda artık çok güzel olsun lütfen birlikte sorunlara çözüm bulsunlar lütfennnnnnnnn

 11. Anonim

  21 Kasım 2020 - 22:19

  Beynim durdu. Yeni bölüm tuhaf bir fragman. Başlangıç dram ve sonu komedi mi acaba?? Eda anlaşılan çok uzatmadan Aydan Hanım’ın Selin ittirmesiyle yerini almış. Ben hala senaryoyu çözemiyorum. Bir öyle bir böyle. Bu Efe gidiyor herhalde ve reytingler iyi gelirse babaanne geliyor. Sanırım babaanne gelmeden Serkan ve Eda tekrar sevgili olacaklar. Bu defa babaanneye karşı mücadele olacak sanki.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.