Sen Çal Kapımı 20.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 20.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 28 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ds74z

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Serkan, Eda'ya, anne-babasını kaybettiği kazada Alptekin'in de ihmalinin olduğunu anlatır. Bu ağır yük sebebiyle ayrılmıştır Eda'dan... Eda, Alptekin'le yüzleşmeye gider. Taşeron firmanın başındaki kişi cezasını çekmiştir. Peki ya her şeyin asıl sorumlusu?

Öğrendikleriyle ne yapacağını bilmeyen Eda, her şeyi geride bırakıp kızlarla uzaklara gider. Serkan ise bu süre içinde evinden çıkmaz, kimseyle görüşmez, işiyle ilgilenmez. İki âşık, kendi köşelerine çekilir ve ne yapacaklarını düşünürler.

Eda şehre geri döndüğünde, Serkan da bütün gücünü toplayıp evinden çıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Eda, babasının yaptığı hatanın Serkan'ın sorumluluğu olmadığını bilmektedir; ancak konuyla yüzleşmek yerine Eda'yı terk etmeyi tercih etmiştir. Serkan, bir ilişki yürütmeyi bilmiyordur ve öğrenemeyecektir. Eda, Serkan'la iş ilişkisini nasıl yürüteceğine dair bir sözleşme hazırlar ve Serkan okumadan imzalar. Hâl böyleyken devreye Aydan girer. Dernekte yürütülen eğitime muhtaç kız çocuklarına yardım projesine ikisini birden dahil eder. İki âşığı yan yana getirmek, kopmalarını engellemek adına harekete geçer.

8 Yorum Var

 1. cynar

  22 Aralık 2020 - 12:39

  Eda cok guzel yaaa

 2. yağmur

  28 Kasım 2020 - 10:44

  Gerçekten Eda Serkan başka birsey degil biz onların birlikteliklerini seviyoruz biz onlari seviyoruz bu kadar anlayin artik tv de devam etmezse dijital platform da devam etsin bizler bilgisayardan seyretmeyi seviyoruz artik benim için tv nin hic esprisi kalmadi hic acmiyorum bu dizi haric tek bu dizi için aciyorum gercekten onun icin bu dizi neredeyse biz oradayiz biterse benim icin tv biter hic acmam bunlari laf olsun diye yazmiyorum gercek oldugu icin yaziyorum

 3. YAZ

  27 Kasım 2020 - 11:23

  Yeter ya Edayla Serkan birlikte olsunlar

 4. Hayat

  27 Kasım 2020 - 06:06

  Gerçekten şöyle bir dizilere bakın ikiliyi birbirine kavusturmama üzerine halbuki İstanbullu Gelin, Asmalı konak nasıldı? ÇOK güzeldi onlar evleniyor evliyken yasadıkları işte budur biz böyle istiyoruz bu iki dizi çok güzeldi, Özcan Deniz bravo ikisi de çok begenildi ve başarılı oldu. Biz kavuşulmayan değil kavuşup birlikte mücadele eden çiftler istiyoruz, İstanbullu Gelinde ki Farugun romantizmini izlemeyi sevmiştik sizde bunu yapın bizi duyun çifti birlikte beraber görmek istiyoruz, bu kadar yeter.

 5. mimoza

  27 Kasım 2020 - 05:58

  Herkes haklı bu dizi çok begeniliyor, sakın bizlere bu kötülüğü yapmayın FOX TV DİZIMİZE SAHİP ÇİKİN

 6. zara

  26 Kasım 2020 - 21:46

  Bence de Edayı sevdiğini bildiği halde sülük gibi yapışıyor gitsin artık Selin gitsin bakın bu dizi çok guzel Dijital medyada iki milyondan fazla insan bu diziyi seyrediyor o zaman reytinge kurban etmeyin kötüde değil bize bu saygısızlığı yapmayın FOX TV SPONSOR BULUN NE YAPARSANIZ YAPIN DIZIYI BITIRMEYIN IKISINE BAYILIYORUM SEYRETMEYE DOYAMIYORUM TEKRAR TEKRAR

 7. Anonim

  25 Kasım 2020 - 17:18

  Bu iş Meriç Acemi senaryosuna benzedi bir anda buharlaşan Efe! Giderken kimin için geldiğini ve kimin adamı olduğunu öğreniriz inşallah. Büyük olasılıkla hisselerini babaanneye devredecek ve babaanne şak diye toplantıya gelecek herhalde. Selin’in dersini Aydan hanım versin istiyordum fikrimi değiştirdim Serkan versin. Bu daha can acıtıcı olur. Nasıl acınası bir kadın tiplemesi. Eda’nın bayılması çok komik. Biraz aşklarını yaşatın artık. insanlar bağırıyor ve bir araya gelmezlerse yolun sonu gözükür.

 8. Gerçek

  25 Kasım 2020 - 12:26

  Gene Selin bir numaralar yapıyor anlaşılan şu diziden gidemedi yaaaa yeter BEN EDA SERKAN AŞKINI İZLEMEK İSTİYORUUUUUUUUUUUUUUM YETERRRRRRRRRRRRR

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.