Sen Çal Kapımı 19.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 19.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 18 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/haev2

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda ve Serkan'ın son tartışmaları, Eda'nın Serkan'a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda'nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın, bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.

Seneler önceki kazayı, Eda'nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda'nın peşine düşüyor.

Serkan'ın Eda'ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli. Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan'ın evine Selin'in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

6 Yorum Var

 1. Anonim

  13 Kasım 2020 - 23:11

  serkanın edanın peşinden kosup onu kıskanması ve edanın serkandan uzak durması bu dizide cok daha iyi olacaktır başrol karakterlerinin uyumu çok harika bence diğer karakterler guzel ama efenin geliş amacı ve serkanın onu kıskanması çok daha eğlenceli olurdu

 2. Anonim

  13 Kasım 2020 - 18:07

  Tekrar fragmana baktım. Gerçekten çok başka bir çekim tarzı var bu dizinin. Aslında tek sıkıntısı senaryo. Zorla sokulmuş Efe karakteri, Serkan’ın geçmişte sevgili olup daha sonra ayrıldığı ve bir türlü haddini bildiremediği ama iş hayatında her şeye burnunu sokan gıcık Selin. Baş rol oyuncularını seyretmeye doyamıyor insan. İkisi de bu diziye cuk oturdu. Çarşamba akşamı reytingleri sıkıntılı. Bence başı çeken diziye ilgi azalıyor gibi. Nasıl saçma bir konu ve kadına saygının 0 olduğu yerde çok gereksiz bir örnek.
  Bu bölüm Eda gerçekleri öğreniyor ya da son sahne ve bir sonraki bölüm. Yapılması gereken Eda’nın Serkan’dan uzak olma halini uzatmadan çözmek. Hatta Serkan onu ilgiden delirtebilir. Biraz silkelenseler reytingleri çıkarabilirler.

 3. Anonim

  12 Kasım 2020 - 21:35

  Eda’nın ailesiyle ilgili olanları Selin anlamsızından duyması kadar saçma bir şey olamaz. Yalanlar falan diyor. Serkan hiç bir şey anlatmadı. Ne yalanı? Eda allak bullak olacak ve bence Aydan Hanım Eda’yı sevip saracak. Aslında şu duş sahnesi keşke bütün bunlar olduktan sonra olsa..

 4. Anonim

  12 Kasım 2020 - 21:11

  Selin bu dizideki tek gereksiz insan sensin ve de tam bir aptal gibi davranıyorsun.

 5. Rüyalar

  12 Kasım 2020 - 20:49

  Evet Selin gitsin artık hem ona ne diye sinirleniyor ona ne çıksın aralarından EDAYI VE SERKANI SAKIN AYIRMAYIN DİZİYİ BİTİRİRSİNİZ ONLAR İÇİN SEYREDİYORUZ

 6. Anonm

  12 Kasım 2020 - 20:04

  Nihayet Eda öğreniyor. Bu Selin sinirli sinirli ne alaka??? Lütfen Selin defolup gitsin ve bu olayı Serkan Eda’ya kendi anlatsın.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.