Sen Çal Kapımı 19.Bölüm 3. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 19.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0bds7

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda ve Serkan'ın son tartışmaları, Eda'nın Serkan'a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda'nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın, bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.

Seneler önceki kazayı, Eda'nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda'nın peşine düşüyor.

Serkan'ın Eda'ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli. Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan'ın evine Selin'in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

5 Yorum Var

 1. Anonim

  20 Kasım 2020 - 18:01

  Çarşamba dayanmasına imkan yoktu. Tarihi ve diğer dizi başı çekiyor. Cumartesi reyting iyi gelirse devam ederler. Cumartesi uzun süredir devam eden Karadeniz dizisi var. Bekleyelim görelim.

 2. Anonim

  20 Kasım 2020 - 11:43

  Dizimizi cokkkkk seviyoruz dizimize dokunmaaaaa

 3. Yildiz

  20 Kasım 2020 - 09:10

  Ya bir dizim var bizi rahat bırakın kim kimin nesi dizilerden bıktık kim diyor entrika seviyor diye hiç bakmıyorum dizime dokunma

 4. zara

  20 Kasım 2020 - 01:07

  Yapmayin bitirmeyin lutfen sizlerden nefret ediyoruz tv ciler reytingi hic kotu degil neden bitireceksiniz gidin baska dizilere bizim dizimize karişmayinnnnnnnn

 5. Anonim

  19 Kasım 2020 - 23:04

  LÜTFEN bitirmeyin LÜTFEN

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.