Sen Çal Kapımı 18.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 18.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 11 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/td9ey

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Çatı katındaki çökmenin Serkan’ın hatası olduğu düşünülür. Serkan hayatında ilk kez böylesine zor bir durumda kalır. Herkes hatta kendisi bile çizimde yaptığı bir hata yüzünden bunların yaşandığını düşünürken Serkan’ın asla böyle bir dikkatsizlik yapmayacağına inanan tek bir kişi vardır: elbette Eda!

Serkan, çökmeden kaynaklı zararı gidermeye çalışırken Eda çizimlerdeki hatanın nasıl olduğunu çözmeye kararlıdır.

Serkan’ın yeni bir eve çıkması Aydan’ı çok üzer, Eda’nın Aydan için muhteşem bir planı vardır. Bu sırada Ayfer, çiçekçiye gelen müşterinin aslında Efe’nin referansı ile değil Serkan sayesinde geldiğini öğrenir.

Eda Serkan’ın Selin’e olan davranışlarını yanlış yorumlar. Serkan kendisine uzak davranan Eda’nın peşine takılır ve onu üniversite kütüphanesinde bulur. Araları bozuk olsa bile birbirlerinden uzak kalamamaktadırlar. Gece boyunca birlikte vakit geçirirler.

5 Yorum Var

 1. Gerçek

  6 Kasım 2020 - 20:54

  Lütfen zevkle izlediğim tek dizi gerçekten ben dramatik dizileri asla seyretmiyorum silah dram keder istemiyorum bu dizimiz çok güzel bizi bu dizimizi sakın final falan yapmayın SAKINNNNNNNNNNNNNN

 2. hayalet

  6 Kasım 2020 - 14:16

  çok eglenceli bir dizi zevkle izliyorum, insanı yormuyor hiç, tşk ler

 3. Mutluluk

  6 Kasım 2020 - 00:01

  Bence de Efe olayı kabak tadı vermesin uzamasın. Eda HARİKA DA SERKAN ÇOK DONUK Allah aşkına şu ellerini cebinden çıkar bu kadar kasılma biraz canlılık mimik

 4. Anonim

  5 Kasım 2020 - 19:29

  Bu dizinin romantik diye nitelendirilebilecek sahnelerini çok güzel çekiyorlar. Gerçekten tek sorun bir türlü oturtulamayan senaryo. O da önceden yazılmadığı için yolda giderken yazılıyor. Bu Efe bence kabak tadı. Babaannesinin mi yoksa başka birilerinin adamı mı nedir bir an önce ne olduğu ortaya çıkmalı. Eda tam kendine yakışır biçimde her durumda kesinlikle Serkan’ın yanında olmalı.

 5. Anonim

  5 Kasım 2020 - 19:17

  yaaaaaaa harika bir fragman supersinizzzzzz

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.