Sen Çal Kapımı 16.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 16.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 28 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gz1y8

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Serkan, Eda’yı kamp alanında bulduktan sonra üzerine titrer. Serkan’ın yakın ve ilgili davranışları, Eda’nın dikkatini çeker. Serkan’ın ayrılık kararının arkasında başka bir neden olduğundan şüphelenir.

Eda ormanda kaza geçirdiğinde başını çarptığı için sabaha kadar uyumaması gerekir. Serkan onu ısrarla yazlık eve götürür. Ve sabaha kadar birlikte zaman geçirirler.

Serkan ise Eda ile ayrılığa alışmaya çalışmakta, bir yandan da Efe ve Eda’nın hep birlikte olmasına tepkisiz kalmaya çalışmaktadır. Çünkü Eda’nın ayrılıklarıyla ilgili şüpheleri olduğunun farkındadır.

Erkeklerin maç, kızların karaoke yaptığı gece, erkekler de kızların partisine katılır. Herkesin duygularını birbirine açtığı bu gecede, Serkan’ın Eda’ya olan aşkını gizlemesi ise düşündüğünden çok daha zor olacaktır.

2 Yorum Var

  1. Sema

    25 Ekim 2020 - 14:42

    Ben hissettim ve dizinin tadında bitirin demiştim. Zira yaz dizisi diye başladı ve öyle de tatlı tatlı bitmeliydi yok illa tekrara düşe düşe sıkıcı bir hale getirecekler illa.

  2. Anonim

    25 Ekim 2020 - 10:49

    Eda gerçeği öğrenecek. Serkan’ın bu yüzden ayrıldığını anlayacak. Dizi devam edebilirse birlikte olmak Eda’nın kararı olacak. Bence ikisi birlik olup babaanneye karşı duracaklar. Hep yazıyorum Eda çok olumlu bir karakter teker teker ve en sonunda da babaanneyi yoluna getirecek sanki.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.