Sen Çal Kapımı 15.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sen Çal Kapımı 15.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sen Çal Kapımı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/yc4ji

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Eda, Serkan’ın onu terk etmesiyle mahvolur. İtalya’ya gidip eğitimini tamamlamaya karar verir. Ama bu kez de İtalya bursunu verenin babaannesi olduğunu ve halasının aracı olduğunu öğrenir. Halasıyla da arası bozulur. Artık kimsenin onun hayatına müdahale etmesine izin vermeyecektir.

Eda’nın işe gelmeyeceğini öğrenen Efe ona iş teklif eder. Sadece kendisine bağlı çalışabilecek, Serkan Bolat’la hiçbir ilişkisi olmayacaktır. Eda önce Serkan’la aynı binada, onu her gün görerek yapamayacağını düşünür. Ama sonra kararını hatırlar: Artık kimseye bağlı kalmadan, hayatının gidişatını kendisi belirleyecektir. Efe’nin teklifini kabul eder.

Eda’yı hayatından çıkardığını sanan Serkan, işyerinde çalışmaya başlayan Eda’yı görünce çıldırır. Ama Efe’nin çalışanı olduğu için bir şey yapamaz.

Eda Serkan arasında soğuk savaş başlar. Ofistekiler de şaşkındır. Eda tatlı tatlı intikamını alırken, Serkan’ı çileden çıkartmaktadır.

7 Yorum Var

 1. Hayat

  15 Ekim 2020 - 15:34

  Gene kadınlar ağlamak zoruda mı????????? herzaman yeter yaaaaaaa yeter

 2. zara

  15 Ekim 2020 - 15:33

  Bu senaristler bizlerin ne istediğini hala anlamadilar biz onları birlikte görmek istiyoruz ayri istemiyoruz yapmayin okuyun şu yorumlari okuyun

 3. Anonim.

  15 Ekim 2020 - 10:20

  Eda’nın bu can yakma olayı ne? Adam bitik. Bu çemkirme hali önümüzdeki bölüm sonunda Eda’nın gerçeği öğrenmesiyle bitmeli. Ben bunu Engin’den duymalı diye düşünüyorum. Engin çok temiz ve heyecanlı bir tip. Eda’nın Efe ile flörtü yani Serkan’ın gözüne baka baka ki muhtemelen bunu göreceğiz hatta Serkanda Selin’le takılabilir çok uzamamalı. Babaanne geldiğinde bence ikisi birlikte olmalı. Çarşamba akşamı tarihi dizi ve iki adet ağır dram yarışıyor. Bu dizinin silkelenip biraz daha farklı gitmesi şart. Ben Serkan’ın bu kaza olayını araştırmasını veya birine araştırtmasını istiyorum.

 4. Anonim

  15 Ekim 2020 - 09:26

  Bu kan davasi gibi sey cok gereksizdi kiskanclikla ilerleyebilirdi zaten basrol oyuncularini cok sevdikkkk basrol sevilirse dizi devam ediyor biz onlarin askini izlemek istiyoruz izleyici herzaman haklidir senarislerrrrrrrrr

 5. sermin

  15 Ekim 2020 - 08:06

  Ayrılıklarını uzatmayın, başka çözümler bulun bizler ayrı görmek istemiyoruz

 6. Defne

  15 Ekim 2020 - 07:05

  Allah sizi bildiği gibi yapsın güzelim aşkı diziyi mahvettiniz .Tebrikler

 7. GERÇEK

  14 Ekim 2020 - 23:26

  offfff ya kaç bölüm sürecek acaba

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.